עיצוב תכשיטים מקצועי - כי כל אחת יכולה - יסמין רז
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

עיצוב תכשיטים מקצועי כי כל אחת יכולה

כשאנו חושבות על עיצוב תכשיטים, מיד קופצת לנו לראש תמונה של עבודה קשה מאוד, הדורשת מאמץ פיזי אדיר. תמונה זו נכונה בעיקר לימים עברו, אך כיום המציאות היא שונה בתכלית. מעצבי התכשיטים של היום נעזרים בטכניקות מתקדמות כדי לעצב תכשיטים מרשימים בקלות רבה, ומעצבים מגוון סוגי תכשיטים: שרשראות, צמידים, עגילים, טבעות באמצעות הידע המתאים. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בקורס עיצוב תכשיטים מקצועי, עם המעצבת המקצועית יסמין רז. מטרת הקורס היא להכשיר אותך, כן, כן, את שמעוניינת ליצור תכשיטים בכוחות עצמך וללוות אותך בשלבי התכנון עד למוצר המוגמר. הקורס הוא מעין סדנת יצירה בה נלמד טכניקות שונות לעיצוב תכשיטי גולדפילד ונתמקד בבחירת החומרים המתאימים עד ליצירת התכשיט בפועל.

יש מי שיכולה להמליץ?

תלמידות שהשתתפו בקורס המעצבות ממליצות עליו בחום:

" קורס המעצבות הוא פשוט מושלם! גם לומדים לעצב תכשיטים בטכניקה פשוטה וגם נהנים מהתהליך, מהמפגשים ומההדרכה המקצועית של יסמין.כבר אחרי השיעור הראשון הרגשתי שיש לי בסיס, שאני יכולה להתחיל לעצב, ועכשיו ממש לקראת סיום אני כבר מעצבת תכשיטים בבית " (רינת בר,קורס מעצבות 3/2/15)

" תמיד נורא אהבתי תכשיטים, עד שבשלב מסוים הגיע החשק ליצור אותם בעצמי. נרשמתי לקורס של יסמין ונהניתי מכל רגע. כל מפגש הופתעתי מעצמי מחדש ומכמה שאני מתקדמת, וגם המחמאות הגיעו בשפע. אני מרגישה שהקורס נתן לי המון כלים ואין לי ספק שמבחינתי זה לא נגמר כאן"(טל נעים, קורס מעצבות 3/2/15)

"יסמין תודה! תודה על הסבלנות העזרה וכמובן על הידע… הייתה חוויה אדירה הרבה מעבר למה שציפיתי!! תודה על הכול ואני בטוחה שעוד נפגש!" (גוני, קורס מעצבות 10/2/15)

רוצה גם?

קורס המעצבות של יסמין רז מתקיים במושב רמות ליד הכנרת וכולל ארבעה מפגשים מרוכזים. בסיום של המפגשים, תוכלי להמשיך וליצור תכשיטים ייחודיים באופן עצמאי ואף לפתוח עסק משל עצמך. בואי לגלות את המעצבת שבך וללמוד כיצד להפוך את הכישרון למקצוע, הירשמי עוד היום לסדנת עיצוב התכשיטים של יסמין רז!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply