תכשיטי גולדפילד אנרגטיים תכשיט עם סגולות מרפא - יסמין רז
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

תכשיטי גולדפילד אנרגטיים – תכשיט עם סגולות מרפא

הטרנד המוביל בעולם התכשיטים הוא תכשיטים אנרגטיים העשויים גולדפילד ואבני ריפוי. תכשיט הגולדפילד יכול ללוות אותנו לכל החיים: הציפוי החיצוני שלו עשוי זהב טהור, ומבפנים הוא מכיל מתכות שונות, כגון: נחושת או כסף. מראה התכשיט הינו עדין ומרשים, והודות למבנהו הייחודי, נמנעות תופעות התיישנות הנפוצות בתכשיטים, כגון: קילוף והתיישנות המתכת עקב התחמצנות או בלאי. תכשיטי גולדפילד משולבים אבני חן הם לא רק נדירים ביופיים, אלא מכילים תכונות אנרגטיות שורשיות הנובעות מבטן האדמה. עוד מתחילת ההיסטוריה היוו אבני החן כלי ריפוי רגשי ופיזי, כששימשו תרבויות שונות, דתות וקיסרים. כיום, רבים מהמטפלים האלטרנטיביים נעזרים בתכונות האנרגטיות של האבן כדי לרפא חוליים ולחזק את הגוף והנפש.

שיבוץ מקצועי – הכרחי לשמירה על חיי התכשיט

שיבוץ אבני חן בתכשיט הגולדפילד הופך אותו ליפה ומרשים, אך כיצד נדע שהשיבוץ נעשה באופן מקצועי? חשוב לדעת שאבני החן שובצו באופן מקצועי בתכשיט כיוון נוודא שהתכשיט ישמר והאבן לא תפול או תשבר ככה סתם.

כדי לבדוק שהשיבוץ נעשה באופן מקצועי והתכשיט שלכן ימשיך ללוות אתכן לאורך שנים, שימו לב לנקודות הבאות:

  • התאמת האבן לאזור השיבוץ – האבן צריכה להימצא במקום החלל שנוצר בתכשיט. אבן שלא נמצאת במקום המתאים, עלולה ליפול בקלות רבה יותר.

  • אבן גדולה מדי או קטנה מדי – במידה והאבן המשובצת בתכשיט לא תואמת את גודל "הבית" בו היא יושבת, עלול לקרות אחד משני דברים: או שהמשבץ ימלא את התכשיט בחומר מילוי שיפגע באסתטיות וביופי התכשיט, או שהאבן תהיה גדולה מדי ותזוז ממקומה.

כדי לוודא שמלאכת השיבוץ מתבצעת באופן מקצועי יהיה עליכן לבחון את התכשיט לפני שתרכשו אותו. כמו כן, כדאי לרכוש תכשיטים משובצים באבני חן ממקום אמין שמעניק אחריות על התכשיטים המעוצבים.

יסמין רז – תכשיטים אנרגטיים באיכות ללא תחרות

יסמין רז מעצבת ומייצרת תכשיטי גולדפילד בשילוב אבני חן המשתלבות בתכשיט ביופי והרמוניה. התכשיטים של יסמין עשויים במיוחד עבורך, את שרוצה להראות במיטבך ולהפתיע. מלאכת שיבוץ התכשיטים מתבצעת במיומנות רבה הודות לניסיון רב שנים בתחום התכשיטנות. אנו מתחייבים לעבודה אסתטית, מדויקת ויפה כדי לאפשר לך ליהנות מתכשיט גולדפילד מרהיב באיכות גבוהה שתוכלי להתפאר בו לאורך שנים.

צרו קשר עוד היום, ונשמח לספק לך תכשיט מרהיב, באחריות!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply